Рішення № 26-4/20 від 25 червня 2020 року " Про визначення місця  для здійснення виїзної роздрібної торгівлі (текстильні вироби, одяг, взуття та  інші непродовольчі товари, крім продуктів харчування) на території Катеринівської сільської ради"

Дата: 20.07.2020 15:26

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

від 25 червня 2020 року                                                                       №26-4/20

с. Катеринівка

Про визначення місця  для здійснення виїзної

роздрібної торгівлі (текстильні вироби, одяг,

взуття та  інші непродовольчі товари, крім продуктів

харчування) на території Катеринівської сільської ради

Керуючись статтею 30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 30, 40, 41 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», розглянувши заяву ФОП Сапаєва Мехрібон від 15.06.2020 року щодо надання дозволу на розміщення тимчасової споруди (намету) для здійснення виїзної роздрібної торгівлі текстильними виробами, одягом і взуттям на вільній від забудови території благоустрою Катеринівської сільської ради , інші надані документи, відповідно до  Правил благоустрою на території Катеринівської сільської  ради, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Місцем розміщення споруди (намету) для здійснення  виїзної роздрібної торгівлі текстильними виробами, одягом, взуттям та іншими непродовольчими товарами з обов’язковим використанням спеціального устаткування (прилавка, стелажа, стола) визначити на вільній від забудови території благоустрою Катеринівської сільської  ради по вул. Південній в с.Катеринівка .

2.Забезпечити дотримання санітарних норм і правил, а також дотримання умов праці і правил особистої гігієни при здійсненні  торгівлі  текстильними виробами, одягом, взуттям та іншими  непродовольчими товарами.

3.Заборонити  виїзну  (стихійну) торгівлю   продуктами  харчування в зв’язку з відсутністю  агропродовольчого ринку на території сільської ради.

4. Довести вимоги даного рішення до продавців та  дільничного офіцера поліції Берегового  Ю.І. для подальшого використання в роботі.

5.Контроль за виконанням  даного рішення залишаю за собою.

Секретар виконавчого комітету,

секретар  Катеринівської сільської ради                             Т.І.Забродська