Рішення № 25-4/20 від 25 червня 2020 року " Про організацію підвезення дітей, вчителів до  місць навчання і додому  у 2020-2021 навчальному році"

Дата: 20.07.2020 15:20

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

від 25 червня 2020 року                                                                   №25-4/20

с. Катеринівка

Про організацію підвезення дітей, вчителів

до  місць навчання і додому  у 2020-2021

навчальному році

Керуючись ст. 14 Закону України «Про освіту», ст. 21 Закону України «Про загальну середню освіту» та ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування», заслухавши начальника відділу освіти  Цибу Я.С. щодо забезпечення у територіальній громаді регулярного  підвезення Шкільними автобусами до місць навчання і додому учнів, вчителів  до Ліцею « Нова школа» та дітей дошкільного віку до закладів дошкільної освіти і додому, виконавчий  комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту,

охорони культурної спадщини  Циби Я.С. про  організацію підвезення вихованців закладів дошкільної освіти, учнів та вчителів   до закладів загальної середньої освіти  прийняти до відома.

2.Створити умови для повного забезпечення у територіальній громаді регулярного  перевезення  до місць навчання і додому учнів та  вчителів.

3.Забезпечити у територіальній громаді регулярне підвезення Шкільними автобусами протягом  року (січень-грудень) дітей   до закладів дошкільної  освіти і додому.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини Цибу Я.С.

Секретар виконавчого комітету,

секретар Катеринівської сільської ради                                 Т.І. Забродська

ІНФОРМАЦІЙНА  ДОВІДКА

Організація регулярного  перевезення учнів, вчителів та дітей дошкільної освіти до місць навчання і додому є складовою частиною забезпечення реалізації прав громадян на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

До складу Катеринівської сільської ради входять села – Катеринівка, Обознівка, Олексіївка, Осикувате, Лісне, Володимирівка та Миронівка. В зв’язку з відсутністю на території сіл Обознівка,  Осикувате, Лісне, Миронівка шкіл, дитячих садочків  необхідно здійснювати підвіз учнів та педагогічних працівників до загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Катеринівської  сільської ради.

Пропонуємо забезпечити у територіальній громаді регулярне підвезення Шкільними автобусами протягом  року (січень-грудень) дітей дошкільного віку  до закладів дошкільної освіти і додому.

Це дасть змогу створити умови для повного забезпечення у територіальній громаді регулярного  перевезення до місць навчання і додому дітей дошкільного віку , учнів та педагогічних працівників.

Організацію перевезення учнів, дітей дошкільного віку   та педагогічних працівників планується здійснювати шляхом  організованого підвезення   Шкільними автобусами.

Також на території сільської ради  функціонують футбольні команди, які мають потребу розвивати даний вид спорту. Тому є необхідність  ці команди возити  на змагання. Взимку дані команди  декілька  разів на місяць мають змогу тренуватися в фут залі міста Кропивницького. Також треба  організувати підвіз гравців  футбольних  команд  на тренування до фут залу.

Це дасть змогу створити умови для  забезпечення  футбольних команд транспортом  під час змагань з футболу та підвезення їх на тренування в зимовий період.

Організацію підвезення  гравців футбольних команд планується здійснювати шляхом  підвезенням автобусом КП «Обрій».