Рішення № 1048-32/2020 від 12 червня 2020 року "Про звіт директора ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради  Буряк О.Б."

Дата: 01.07.2020 13:38

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 12 » червня  2020 року                                                                             № 1048-32/2020

Про звіт директора ліцею «Нова школа»

Катеринівської сільської ради  Буряк О.Б.

Керуючись п.п. 1 п. «а» ст. 29, п.п. 1 п. «а» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт директора ліцею «Нова школа» Буряк О.Б. про роботу  закладу освіти  за 2018-2020 роки,

СІЛЬСЬКА  РАДА  ВИРІШИЛА:

1. Звіт директора  ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Буряк О.Б. про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективне використання майна в період роботи за 2018-2020 роки, що додається, взяти до уваги.

2. Контроль  за  виконанням  цього  рішення покласти на начальника    відділу освіти, культури, спорту, туризму, охорони культурної спадщини   Катеринівської сільської ради (Цибу Я.С.).

Секретар сільської ради                                                       Т.ЗАБРОДСЬКА