Рішення № 1047-32/2020 від 12 червня 2020 року " Про надання  матеріальної допомоги згідно Програми надання одноразової  грошової  матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Катеринівської сільської ради на 2020 рік"

Дата: 01.07.2020 13:35

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ  ДРУГА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 12 » червня   2020 року                                                         № 1047-32/2020

Про надання  матеріальної допомоги згідно

Програми надання одноразової  грошової

матеріальної допомоги громадянам, які

проживають на території

Катеринівської сільської ради на 2020 рік.

На  виконання Програми надання одноразової грошової  матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Катеринівської сільської ради на 2020 рік ,  п.23 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

СІЛЬСЬКА  РАДА ВИРІШИЛА:

1. Надати   допомогу згідно Програми надання одноразової грошової  матеріальної допомоги громадянам жителям (згідно заяв), які проживають на території  Катеринівської сільської ради  в сумі  2500  грн., згідно додатку  1 (додається).

2. Бухгалтерії сільської ради провести фінансування матеріальної  допомоги.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва.

Секретар сільської ради                                                                        Т.ЗАБРОДСЬКА