Рішення № 1046-32/2020 від 12 червня 2020 року "Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки"

Дата: 01.07.2020 13:31

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«12» червня  2020 року                                                         № 1046-32/2020

Про  надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки

Відповідно ст..12, 92, 107 Земельного кодексу України, ст.  25,26 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні »,

1. Надати дозвіл Катеринівській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної діляноки орієнтовною площею 8,00 га. із земель сільськогосподарського призначення, комунальної власності, на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області за межами населеного пункту.

2. У разі виявлення при виготовленні технічної документації із землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при її затверджені.

Секретар сільської  ради                                                                 Т. ЗАБРОДСЬКА