Рішення № 1045-32/2020 від 12 червня 2020 року " Про розгляд звернення працівників Обознівського психоневрологічного інтернату"

Дата: 01.07.2020 13:27

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«12» червня   2020 року                                                   № 1045-32/2020

с. Катеринівка

Про розгляд звернення працівників

Обознівського психоневрологічного інтернату

Відповідно до  Закону України «Про автомобільні дороги», ст..46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст..20 Закону України « Про звернення громадян», розглянувши звернення працівників Обознівського психоневрологічного інтернату щодо ремонту аварійного стану дороги, мосту та  продовження вуличного освітлення доріг, що ведуть до закладу. Враховуючи, що  дорога,яка вказана у зверненні ( і міст як її складова) належить до доріг державного значення ,

СІЛЬСЬКА  РАДА ВИРІШИЛА:

1.Доручити начальнику загального відділу Бурлак Р.Ю. направити  до ДП «Агенство місцевих автомобільних доріг» лист  з проханням провести  капітальний (поточний) ремонт ділянки дороги по вулиці Польова (виїзд з вулиці Центральної).

2. Секретарю сільської ради Забродській Т.І. взяти під особистий контроль питання щодо освітлення частини вулиць Польової та Центральної  та винести повторно  на розгляд сесії  у разі уточнення бюджету (перевиконання його дохідної    частини).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань промисловості, будівництва та транспорту.

Секретар сільської ради                                                Т.ЗАБРОДСЬКА