Порядок денний 32 сесії сільської ради сьомого скликання (позачрегова)

Дата: 01.07.2020 13:25

Катеринівська  сільська рада

Кропивницького  району Кіровоградської області

ТРИДЦЯТЬ ДРУГОЇ    СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від 12 червня  2020 року                                                                               №32

1.Про розгляд звернення працівників Обознівського психоневрологічного інтернату.

Інформація: секретаря сільської ради Забродської Т.І.

Рішення №1045 - 32/2020

2. Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо інвентарізації земельної ділянки.

Інформація: землевпорядника Руденка Б.П.

Рішення №1046 -32/2020

3. Про надання матеріальної допомоги згідно Програми надання одноразової  грошової  матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Катеринівської сільської ради на 2020 рік.

Інформація: секретаря  сільської ради  Забродської Т.І.

Рішення №1047 -32/2020

4. Про  звіт директора Буряк О.Б. про роботу ліцею «Нова школа» за 2018-2020 роки.

Рішення №1048 -32/2020

5. Про оголошення конкурсу на посаду директора закладу-  Ліцей «Нова школа»  Катеринівської сільської ради .

Рішення не прийнято

6. Про продовження  терміну дії контракту з директором  ліцею «Нова школа»  Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської  області Буряк О.Б.

Рішення не прийнято

7. Про обговорення плану оптимізації мережі класів (об’єднання класів) Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік.

Рішення №1049 -32/2020

Різне:

1. Про продовження  терміну дії  контракту з директором  ліцею «Нова школа»  Катеринівської сільської ради Кропивницького  району Кіровоградської  області Буряк О.Б. в новій редакції зі змінами та доповненнями.

Інформація: заступника сільського голови Пучки Т.В.

Рішення №1050 -32/2020

2. Про внесення змін до рішення Катеринівської сільської ради від 20 грудня 2019 року № 769-28/2019 «Про бюджет Катеринівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Інформація: заступника сільського голови Пучки Т.В.

Рішення № 1051-32/2020