Порядок денний 33 сесії сільської ради сьомого скликання

Кропивницького  району Кіровоградської області

ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЬОЇ    СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від 18 червня  2020 року                                                                               №33

1. Про скасування рішення тридцять другої сесії сьомого скликання від 12.06.2020 року №1050-32/2020 «Про продовження  терміну дії  контракту  з директором  ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького  району Кіровоградської  області Буряк О.Б. в новій редакції зі змінами та доповненнями».

Інформація: заступника сільського голови Пучки Т.В.

Рішення №1052 - 33/2020

2. Про оголошення конкурсу на посаду директора Ліцею «Нова школа»  Катеринівської сільської ради.

Інформація: начальника відділу освіти Циби Я.С.

Рішення №1053 -33/2020

3. Про надання матеріальної допомоги згідно Програми надання одноразової  грошової  матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Катеринівської сільської ради на 2020 рік.

Інформація: секретаря  сільської ради  Забродської Т.І.

Рішення №1054 -33/2020