Рішення № 1042-31/2020 від 22 травня 2020 року "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою   щодо відведення земельної   ділянки у   власність   для   будівництва  і  обслуговування житлового   будинку,   господарських   будівель   і

Дата: 11.06.2020 14:39

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«22» травня  2020 року                                                               №1042-31/2020

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою   щодо відведення земельної   ділянки

у   власність   для   будівництва  і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських   будівель   і

споруд (  присадибна ділянка )   та    для    ведення

ососбистого селянського господарства за адресою:

Кіровоградська   область,   Кропивницький     район,

с. Олексіївка, вул. Горького,17  гр. Яцканичу Михайлу

Вікторовичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Яцканича Михайла Вікторовича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Яцканичу Михайлу Вікторовичу,  за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га., у тому числі по угіддях: 0,2500 га.,  малоповерхова забудова, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с.Олексіївка, вул. Горького,17.

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Яцканичу Михайлу Вікторовичу  за рахунок земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства  орієнтовною площею 0,1900 га., у тому числі по угіддях: 0,1900 га.,  рілля, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Олексіївкаа, вул. Горького,17.

3.  У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                    Т. ЗАБРОДСЬКА