Рішення № 999-31/2020 від 22 травня 2020 року " Про надання дозволу на   розроблення   технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в  натурі на місцевості ,  у    власність,  для   будівництва  та

Дата: 11.06.2020 11:40

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«22» травня  2020 року                                                                №999-31/2020

Про надання дозволу на   розроблення   технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж  земельної ділянки в  натурі на

місцевості ,  у    власність,  для   будівництва  та

обслуговування житлового будинку господарських

будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою:

Кіровоградська  область,     Кропивницький  район,

с. Катеринівка, вул. Яблунева , 19    гр. Сімоновій

Ользі  Іванівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву гр. Сімонової Ольги Іванівни,

1. Надати   гр. Сімоновій Ользі Іванівні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,1140 га., , в тому числі по угіддям: 0,1140 га., землі одно – та двоповерхової житлової забудови, за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Катеринівка,  вул.Яблунева, 19.

2.  У разі виявлення при виготовленні технічної документації із землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при її затверджені.

Секретар сільської ради                                                    Т. ЗАБРОДСЬКА