Рішення № 998-31/2020 від 22 травня 2020 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки у   власність   для   будівництва  і  обслуговування житлового   будинку,   господарських   будівель   і

Дата: 11.06.2020 11:39

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТ

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«22» травня  2020 року                                                            №998-31/2020

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки

у   власність   для   будівництва  і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських   будівель   і

споруд (  присадибна ділянка )  , за адресою:

Кіровоградська   область,   Кропивницький     район,

с.Катеринівка, вул.Степова, 15  гр. Карасьовій Ользі

Вікторівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Карасьової Ольги Вікторівни,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Карасьовій Ользі Вікторівні  за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,1500 га., у тому числі по угіддях: 0,1500 га.,  малоповерхова забудова, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с.Катеринівка, вул. Степова,15.

2. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                                     Т. ЗАБРОДСЬКА