Дата: 11.06.2020 11:37

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«22» травня  2020 року                                                              №997-31/2020

Про     затвердження    проекту     землеустрою  щодо

відведення     земельної    ділянки    у   власність     для

будівництва    і    обслуговування  житлового будинку

господарських   будівель і споруд  (присадибна ділянка)

за   адресою: Кіровоградська   область,  Кропивницький

район,  с. Мальовниче,  вул. Ушакова, 89 гр. Кутузову

Віктору Вікторовичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій» , розглянувши проект землеустрою, та заяву гр. Кутузова Віктора Вікторовича,

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кутузову Віктору Вікторовичу  загальною площею – 0,2500 га., з них по угіддям: 0,2500 га- землі одно та двоповерхової житлової забудови, для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) ( код КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 3522580600:53:000:0073 за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Мальовниче , вул. Ушакова, 89.

2. Передати у власність  гр.Кутузову Віктору Вікторовичу  земельну ділянку, загальною площею – 0,2500 га., з них по угіддям: 0,2500 га- землі одно та двоповерхової житлової забудови, для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) ( код КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 3522580600:53:000:0073 за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Мальовниче , вул. Ушакова, 89.

Секретар сільської ради                                                               Т. ЗАБРОДСЬКА