Рішення № 990-31/2020 від 22 травня 2020 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою   щодо відведення земельної   ділянки у  спільну часткову  власність ,  для   будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських

Дата: 10.06.2020 11:10

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«22» травня  2020 року                                                                   №990-31/2020

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою   щодо відведення земельної   ділянки

у  спільну часткову  власність ,  для   будівництва

і обслуговування  житлового будинку, господарських

будівель   і  споруд (  присадибна ділянка )   та    для

ведення ососбистого селянського господарства, за

адресою:Кіровоградська    область, Кропивницький

район, с. Обознівка, вул. Польова, 4, 1425  гр. Радченко

Наталії Олександрівні, 1125 гр. Драч Варварі Василівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяви гр. Радченко Наталії Олександрівні  та Драч Варвари Василівни,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності успільну часткову власність 1425 ч. гр. Радченко Наталії Олександрівні, та 1125 ч. гр. Драч Варварі Василівні,   за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га., у тому числі по угіддях: 0,2500 га.,  малоповерхова забудова, за адресою: Кіровоградська область ,Кропивницький район, с.Обознівка, вул. Польова,4.

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності успільну часткову власність 1425 ч. гр. Радченко Наталії Олександрівні, та 1125 ч. гр. Драч Варварі Василівні,  за рахунок земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства  орієнтовною площею 0,3000 га., у тому числі по угіддях: 0,3000 га.,  рілля,  а адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с.Обознівка, вул. Польова,4.

3.  У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                                     Т. ЗАБРОДСЬКА