Рішення № 984-31/2020 від 22 травня 2020 року "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою    щодо відведення земельної   ділянки у   власність   для   будівництва  і  обслуговування житлового   будинку,   господарських   будівель   і

Дата: 10.06.2020 10:40

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«22» травня  2020 року                                                                   №984-31/2020

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою    щодо відведення земельної   ділянки

у   власність   для   будівництва  і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських   будівель   і

споруд (  присадибна ділянка )   та    для    ведення

ососбистого селянського господарства, за адресою:

Кіровоградська   область,   Кропивницький     район,

с. Олексіївка, вул. Садова,11, гр. Губрію Оленксандру

Леонідовичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр. Губрія Олександра Леонідовича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Губрію Олександру Леонідовичу   за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га., у тому числі по угіддях: 0,2500 га.,  малоповерхова забудова, за адресою: Кіровоградська область ,Кропивницький район, с.Олексіївка, вул. Садова,11.

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Губрію Олександру Леонідовичу   за рахунок земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства  орієнтовною площею 0,6100 га., у тому числі по угіддях: 0,6100 га.,  рілля, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Олексіївка, вул. Садова,11.

3.  У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                     Т. ЗАБРОДСЬКА