рішення № 983-31/2020 від 22 травня 2020 року " Про передачу індивідуально визначеного майна ( транспортного засобу)автомобіль легковий, марка JAC ,  реєстраційний номер ВА3340СС з  Катеринівської сільської ради в  КП «ОБРІЙ» в користування на пр

Дата: 10.06.2020 10:39

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«22» травня   2020 року                                                          № 983-21/2020

Про передачу індивідуально визначеного майна

( транспортного засобу)автомобіль легковий, марка JAC ,

реєстраційний номер ВА3340СС з  Катеринівської

сільської ради в  КП «ОБРІЙ» в користування

на праві господарського відання

Відповідно до статей 43, 60  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст..136  Господарського  Кодексу України, з метою ефективного використання майна, що належить до спільної власності територіальної громади,

СІЛЬСЬКА  РАДА  ВИРІШИЛА:

1. Передати з  Катеринівської сільської ради  в комунальне підприємство «Обрій» індивідуально визначене майно, що належить до спільної власності територіальної громади, а саме транспортний засіб -автомобіль легковий ( марки JAC, реєстраційний номер ВА3340СС). Вищевказане майно закріпити за КП «Обрій» в користування на праві господарського відання.

2. Рекомендувати секретарю сільської ради Забродській Т.І. укласти договір про передачу  майна в користування  на праві господарського відання  транспортного засобу-автомобіль легковий,  марки JAC  з директором КП «Обрій» Вітряченко І.О.

3. Директору комунального підприємства  «Обрій» ( Вітряченко І.О.):

3.1.Здійснювати заходи щодо ефективного використання та збереження переданого майна в користування на праві господарського відання.

3.2.Забезпечити ведення бухгалтерського обліку переданого  транспортного засобу в установленому порядку.

4. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на постійні  комісії сільської ради: з питань  планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва( голова комісії Кучеренко К.І.), з питань промисловості, будівництва та транспорту ( голова комісії Макєєв В.Г.).

Секретар  сільської ради                                                                      Т.ЗАБРОДСЬКА