Катеринівська сільська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Рішення № 982-31/2020 від 22 травня 2020 року " Про утворення та затвердження складу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів Молодіжної ради при Катеринівській сільській раді"

Дата: 10.06.2020 10:37
Кількість переглядів: 240

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ 

 

«22» травня   2020 року                                                          № 982-31/2020

                                                     с. Катеринівка

 

Про утворення та затвердження складу

ініціативної групи з підготовки та проведення

установчих зборів Молодіжної ради при

Катеринівській сільській раді

 

Відповідно до абзацу третього статті 2 Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», Указу Президента України від 31 липня 2004 року № 854 «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», постанов Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та від 18 грудня 2018 року № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи», з метою формування молодіжної політики на території Катеринівської сільської ради:

 

СІЛЬСЬКА  РАДА  ВИРІШИЛА:

 

1.Утворити Ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Катеринівській сільській раді (далі – Ініціативна група) та затвердити її склад (додаток 1).

2.Затвердити Положення про Ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Катеринівській сільській раді  (додаток 2).

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини Катеринівської сільської ради.

 

Секретар сільської ради                                               Т.ЗАБРОДСЬКА

 

Додаток 1

До рішення сесії 

Катеринівської сільської ради

  сьомого  скликання

від «22» травня  2020 р. № 982-31/2020

 

 

СКЛАД

ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Катеринівській сільській раді

 

 

ЦИБА

ЯНА СЕРГІЇВНА       -        начальник відділу освіти, культури, спорту, туризму, охорони культурної спадщини Катеринівської сільської ради

 

ВЕСЕЛОВА

ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА    -        провідний спеціаліст відділу освіти, культури, спорту, туризму, охорони культурної спадщини Катеринівської сільської ради

 

ПРОФАТИЛО

МАРИНА МИКОЛАЇВНА - директор Центру культури, дозвілля та спорту Катеринівської сільської ради

 

КОЛЄСНІКОВА

БОГДАНА ВАДИМІВНА  –  художній керівник Центру культури, дозвілля та спорту Катеринівської сільської ради

 

ВІЛІГІНА

ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА – керівник гуртка Олексіївського сільського будинку культури

 

НІКОЛАЄНКО

СВІТЛАНА ІВАНІВНА – художній керівник Володимирівського сільського клубу, депутат Катеринівської сільської ради

 

КОВАЛЬ

КІРА СЕРГІЇВНА – представник шкільного парламенту дітей Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради

 

Додаток 2

до рішення сесії 

Катеринівської сільської ради

  сьомого  скликання

від «22» травня  2020 р. № 982-31/2020

 

ПОЛОЖЕННЯ

про ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Катеринівській сільській раді

 

        У своїй діяльності ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Катеринівській сільській раді (далі – ініціативна група) керується Законами України, постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» рішеннями Катеринівської сільської ради та даним Положенням.

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

       1.1. Ініціативна група – це тимчасове об’єднання зацікавлених представників інститутів громадянського суспільства, представників виконавчого комітету та депутатського корпусу Катеринівської сільської ради, яка створюється для забезпечення організаційно-аналітичних заходів з підготовки та проведення установчих зборів, не пізніше ніж за 60 календарних днів до визначеної дати проведення установчих зборів.

      1.2. До складу ініціативної групи включаються представники інститутів громадянського суспільства та органу, при якому створюється рада з питань молодіжної політики. Катеринівська сільська рада оприлюднює персональний склад ініціативної групи на власному офіційному веб-сайті та/або в інший прийнятний спосіб протягом п’яти робочих днів з дня її утворення.

     1.3. Керівник ініціативної групи обирається з числа її членів шляхом відкритого голосування 2/3 голосів загального складу ініціативної групи під час першого засідання цієї групи.

 

2. ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

 

     2.1. Планування діяльності ініціативної групи щодо підготовки та проведення установчих зборів.

     2.2. Здійснення організаційних заходів.

     2.3. Підготовка аналітичних матеріалів.

     2.4. Забезпечення взаємодії з представниками інститутів громадянського суспільства та структурними підрозділами виконавчого комітету Катеринівської сільської ради.

 

3. ЗАВДАННЯ

 

      3.1. Відпрацювання механізмів формування молодіжної ради при Катеринівській сільській раді.

      3.2. Здійснення організаційних заходів з підготовки та проведення установчих зборів для формування молодіжної ради при Катеринівській сільській раді:

      3.2.1. розробка зразка заяви для участі в установчих зборах, розробка порядку денного установчих зборів, форми бюлетеня для голосування та інших необхідних документів;

      3.2.2. визначення ініціативною групою дати, часу, місця, порядку проведення установчих зборів;

      3.2.3. визначення ініціативною групою відповідальної особи за оприлюднення на офіційному сайті Катеринівської сільської ради повідомлення щодо проведення установчих зборів.

     3.2.4. оприлюднення відповідальною особою на офіційному сайті Катеринівської сільської ради, не пізніше ніж за 45 календарних днів до проведення установчих зборів, підготовленого ініціативною групою та погодженого з Катеринівською сільською радою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу, номер телефону відповідальної особи;

     3.2.5. визначення відповідальних за збір заяв, узагальнення наданих документів від інститутів громадянського суспільства або органів студентського самоврядування, які зареєструвались як кандидати на вступ до молодіжної ради при Катеринівській сільській раді.

     3.3. Забезпечення ведення протоколів засідань.

     3.4. Організація реєстрації учасників установчих зборів.

 

4. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЧЛЕНІВ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ

 

     4.1. Члени ініціативної групи:

- мають однакові права та несуть відповідальність за свої дії;

- беруть участь у діяльності ініціативної групи;

- отримують інформацію про діяльність інститутів громадянського суспільства;

- виконують доручення головуючого ініціативної групи за результатами засідань;

- надають пропозиції з питань організації проведення установчих зборів;

- беруть особисту участь в установчих зборах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень