Рішення № 977-31/2020 від 22 травня 2020 року "Про внесення змін в Положення до  Програми надання одноразової грошової  матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Катеринівської сільської ради на 2020 рік"

Дата: 10.06.2020 10:27

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«22»  травня 2020 року                                                     №977-31/2020

с. Катеринівка

Про внесення змін в Положення до  Програми надання

одноразової грошової  матеріальної допомоги

громадянам, які проживають на території

Катеринівської сільської ради на 2020 рік

Заслухавши  та  обговоривши інформацію  секретаря сільської ради Забродської Т.І. щодо внесення змін до Положення до Програми « Надання одноразової грошової  матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Катеринівської сільської ради на 2020 рік» та затвердження   в новій редакції, керуючись п.2  ч.1 ст.34 Закону  України  „Про  місцеве самоврядування  в  Україні”,

СІЛЬСЬКА РАДА  ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни  до Положення про порядок та умови виплати одноразової матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів  місцевого  бюджету , а саме:

-  додаток 3 п.2 п.п 2.10. Розмір одноразової матеріальної допомоги встановлюється таким чином:

а) відповідно до рішення сільської ради згідно поданих заяв:

- громадянам, які страждають від онкологічного захворювання - 6300 грн.

- дітям до 14 років, які страждають від онкологічного захворювання -12450 грн.

- хворим, які перенесли інфаркт, інсульт, хворіють на туберкульоз -2500 грн.

- хворим на цукровий діабет з тяжкими ускладненнями (ампутація кінцівок) - 6300 грн.

- учасникам АТО/ООС  у зв’язку з втратою (частковою втратою) працездатності « захворювання, пов’язане із захистом Батьківщини»- 6300 грн.

- дітям громади, які  перебувають на обліку як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, позбавленні батьківського піклування , вилученні  із сім’ї  та  влаштовані на виховання до дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей  тощо в грошовій формі або в натуральному виражені  - до 3800 грн.  (на кожну дитину).

2.Оприлюднити  дане рішення на  офіційному  веб-сайті сільської

ради  та  на  інформаційному  стенді  сільської  ради.

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення покласти  на  постійну  комісію  сільської  ради  з  питань планування   бюджету, фінансів, підтримання підприємництва.

Секретар сільської ради                                                                  Т.ЗАБРОДСЬКА