Рішення № 21-3/20 від 28 травня 2020 року "Про стан правопорядку на території Катеринівської сільської ради"

Дата: 03.06.2020 16:57

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

від 28 травня 2020 року                                                               №21-3/20

с. Катеринівка

Про стан правопорядку на території

Катеринівської сільської ради

Заслухавши інформацію дільничного офіцера поліції  Кропивницького РВП ГУ Національної поліції в Кіровоградській області Берегового Юрія Івановича про стан правопорядку на селі, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території населених пунктів Катеринівської сільської ради, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію дільничного офіцера поліції  Кропивницького РВП ГУ

Національної поліції в Кіровоградській області Берегового Юрія Івановича про стан правопорядку, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території населених пунктів Катеринівської сільської ради прийняти до відома (додається).

2.Рекомендувати дільничному  офіцеру  поліції  Береговому Ю.І.:

2.1.Продовжувати здійснювати перевірку поведінки та способу життя осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, при цьому особливу уваги звернути на осіб, які неодноразово були засуджені.

2.2.Посилити взаємодію у питанні проведення спільно з виконкомом сільської ради рейдів по дотриманню правил благоустрою на території громади.

3.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Секретар виконавчого комітету,

секретар Катеринівської  сільської ради                         Т.І.Забродська