Порядок денний засідання виконавчого комітету 28 травня 2020 року

Дата: 03.06.2020 16:46

засідання виконавчого комітету  Катеринівської  сільської ради

с. Катеринівка                                                  «28» травня  2020 року

Вступне слово секретаря виконачого комітету Катеринівської сільської ради Забродської Тетяни Іванівни.

1. Про обговорення звіту  голови Інспекції  у справах неповнолітніх  при виконавчому  комітеті  Катеринівсьої  сільської ради .

Інформація голови Інспекції у справах

неповнолітніх Буряк О.Б.

2. Про вирішення питання  щодо відібрання дітей з сімей, які опинилися в складних  життєвих обставинах.

Інформація голови Інспекції у справах

неповнолітніх Буряк О.Б.

3. Про стан правопорядку на території Катеринівської сільської ради.

Інформація дільничного офіцера

поліції Берегового Ю.І.

4. Про погодження плану заходів Катеринівської сільської ради в закладах освіти, культури по підготовці до нового 2020/2021 навчального року та в осінньо-зимовий період.

Інформація начальника відділу освіти,

культури Циби Я.С.