Рішення № 18-2/20 від 13 березня 2020 року " Про затвердження заходів з благоустрою на території Катеринівської сільської ради навесні 2020 року"

Дата: 02.04.2020 09:16

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

від 13 березня 2020 року                                                               №18-2/20

с. Катеринівка

Про затвердження заходів з благоустрою

на території Катеринівської сільської ради

навесні 2020 року

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», заслухавши інформацію секретаря сільської ради Забродської  Т.І. щодо необхідності затвердження заходів з благоустрою на території сільської ради, визначивши об’єкти благоустрою, що є пріоритетними, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити заходи з благоустрою на території Катеринівської сільської ради, що будуть проведені навесні 2020 року (додаються).

2.Відділу загально-організаційної, інформаційної роботи, документообігу та соціальних питань направити дане рішення директору КП «Обрій» для керівництва в роботі.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на директора КП «Обрій» Вітряченка І.О.

Секретар виконавчого комітету,

секретар  Катеринівської сільської ради                                           Т.І.Забродська

до рішення виконавчого комітету

№18-2/20 від 13.03.2020 року

ЗАХОДИ

ПО БЛАГОУСТРОЮ   ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ  КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

НА 2020 РІК

1.Забезпечити проведення щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля»;

2.Організувати до Дня довкілля суботник з благоустрою території населених пунктів із залученням у межах наданих повноважень до участі у заходах колективів підприємств, організацій та установ.

3.Передбачити здійснення комплексу заходів :

- забезпечити приведення до належного стану прибудинкових  територій,

- приведення до належного стану  спортивні майданчики, парки, інші об’єкти масового перебування та відпочинку населення;

- вжити заходи  по ліквідації бур’янів , стихійних сміттєзвалищ;

- очищення прибережних захисних смуг водних об’єктів від сміття;

- приведення в належний санітарний стан території пляжів;

- благоустрій братських могил, меморіальних  обелісків, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників та місць поховання загиблих осіб, які брали участь у захисті України в  роки  Другої світової війни.

- проведення поточного ремонту покриття автомобільних доріг в населених пунктах сільської ради;

- виконати роботи з приведення у належний санітарний стан узбіччя автомобільних доріг загального користування та тримати на постійному контролі питання ліквідації стихійних сміттєзвалищ, що утворюються в межах смуги відведення автомобільних  доріг загального користування, особливо на в’їздах та виїздах біля населених пунктів, а також  постійне виконання  робіт з покосу парослі та бур’янів вздовж доріг.