Катеринівська сільська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Рішення № 17-2/20 від 13 березня 2020 року " Про затвердження  Положення про конкурс «Великодні барви-2020»"

Дата: 02.04.2020 09:14
Кількість переглядів: 330

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

                                                       

РІШЕННЯ

 

від 13 березня 2020 року                                                               №17-2/20 

                                                      с. Катеринівка

 

 

Про затвердження  Положення

про конкурс «Великодні барви-2020»

 

Керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини Циби Я.С., щодо необхідності затвердження Положення  про конкурс «Великодні барви», з метою організації на території громади культурно-просвітницької роботи, виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

       1.Затвердити Положення про конкурс «Великодні барви -2020» (додається).

       2.Відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини дане Положення довести до відома зацікавлених осіб.

       3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини Цибу Я.С.

 

Секретар виконавчого комітету,

секретар  Катеринівської сільської ради                                                   Т.І.Забродська 

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету

 №17-2/20 від 13.03.2020 року

 

Положення

про проведення виставки-конкурсу «Великодні барви - 2020»

 

1.Загальні положення

 

1.1.   «Великодні барви - 2020» — це етнопроєкт, що відроджує вікові традиції писанкарства та створює культурний простір для новітніх мистецьких технік і має стати традиційним невід'ємним атрибутом свята Великодня для Катеринівської об’єднаної територіальної громади.

1.2.   Організатор виставки-конкурсу – Катеринівська сільська рада, Центр культури і дозвілля, спорту.

1.3.   До участі в організації та проведеннівиставки-конкурсу можуть залучатися представники органів місцевого самоврядування, загальноосвітні заклади, заклади дошкільної освіти та заклади культури та жителі населених пунктів Катеринівської ОТГ.

1.4.   Метою конкурсу є популяризація українських традицій, поширення писанкарства як художнього явища і культурного феномену та створення сучасного мистецького простору для  творчого спілкування майстрів, виховання у дітей поваги до національної культури та історії нашого народу, розвиток творчих здібностей населення громади.

1.5.   Місце проведення конкурсу: діючі заклади культуриКатеринівської сільської ради.

 

2.Умови участі у конкурсі, вимоги до робіт

 

2.1.   Учасниками конкурсу можуть бути: учні Ліцею «Нова школа», вихованці закладів дошкільної освіти, аматори закладів культури,  колективи підприємств, установ, організацій та всі бажаючі жителі населених пунктів Катеринівської об’єднаної територіальної громади.

2.2. Писанки та композиції мають бути прикрашені на власний розсуд учасників конкурсу в різних техніках з використанням різних матеріалів, але з дотриманням правил та вимог техніки безпеки та протипожежного захисту (без використання предметів зі скла, вибухонебезпечних та легкозаймистих речовин) з використанням матеріалів стійких до несприятливих погодних умов. Учасники повинні надати разом з роботою підставку для її презентації.

2.3.   Роботи всіх учасників буде представлено напередодні Великодня, згідно графік, затвердженого розпорядженням сільського голови. 

 

3.Порядок проведення конкурсу

 

3.1.   В ході проведення конкурсу в закладах культури Катеринівської сільської радипроводяться зустрічі з майстринями декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-класи, народознавчі години тощо.

3.2.   До організації та проведення конкурсу можуть залучатися депутати Катеринівської ОТГ, працівники закладів культури, майстрині декоративно-ужиткового мистецтва та інші. Інформаційним джерелом конкурсу є місцева газета «Наша громада»  та спільнота в соціальній мережі Фейсбук.

3.3.   Учасники конкурсу передають готові писанки, композиції та заявку (згідно з додатком № 1) до місцевого закладу культури не пізніше 08.04.2020 року.

3.4. Виставки робіт будуть проходити з 11.04.2020 по 16.04.2020 року при місцевих закладах культури.

3.5.   Кожній роботі, яка подана на конкурс, буде присвоєно номер (для об’єктивного оцінювання в номінації глядацьких симпатій).

 

4.Визначення переможців конкурсу, нагородження.

 

4.1.   Переможці конкурсу визначаються у двох номінаціях:

- Великодні писанки(оцінюватимуться за такими критеріями: техніка виконання, естетичний вигляд, оригінальність роботи).

- Великодні композиції(оцінюватимуться за такими критеріями: сюжет, техніка виконання, естетичний вигляд, оригінальність роботи).

Оцінювання робіт буде здійснюватися членами журі, склад якого  затверджуватиметься розпорядженням сільського голови. Пропозиції щодо представників складу журі надаватимуться відділом ОКСТОКС Катеринівської сільської ради.

Для визначення переможців конкурсу глядацьких симпатій будуть розміщені скриньки для голосування і кожен бажаючий зможе віддати свій голос за певний номер учасника. Підрахунок голосів проводитимуть представники лічильної комісії, які обиратимуться із числа присутніх глядачів.

4.2.Переможці визначаються згідно оцінювання журі у двох номінаціях (дипломи 1, 2, 3 ступеня), а також додатково через глядацьке голосування (приз глядацьких симпатій у номінації «Великодні писанки»  і «Великодні композиції»). Переможцібудуть нагородженідипломамита подарунками за призові місця, а учасники - подяками Катеринівської сільської ради.

4.3.      Інформацію про учасників і переможців конкурсу буде висвітлено в місцевій газеті «Наша громада» та спільноті у соціальній мережі Фейсбук.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до Положення

про проведення виставки-конкурсу

«Великодні барви - 2020»

 

 

Заявка

на участь у виставці-конкурсі «Великодні барви - 2020»

 

Дані про автора роботи

 

  1. Прізвище, імя, по–батькові учасника

______________________________________________________________________

 

  1. Дата народження_____________________________________________________

 

  1. Номер телефону_______________________________________________________

 

  1. Місце проживання____________________________________________________

 

Опис роботи

 

  1. Назва роботи__________________________________________________________

 

  1. Техніка виконання____________________________________________________

 

  1. Роботу повернути (так,  ні). Роботу передаю на постійно діючу виставку.

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень