Рішення № 15-2/20 від 13 березня 2020 року "Про розгляд листа Департаменту інфраструктури та промисловості Кіровоградської ОДА щодо присвоєння поштової адреси Балашівському кар’єру ТОВ «Сонек»"

Дата: 02.04.2020 09:11

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

від  13 березня   2020 року                                                                № 15-2/20

Про розгляд листа Департаменту інфраструктури

та промисловості Кіровоградської ОДА

щодо присвоєння поштової адреси

Балашівському кар’єру ТОВ «Сонек»

Відповідно до  ст.11, ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист Департаменту інфраструктури та промисловості  Кіровоградської ОДА від 25 лютого 2020 року № 25-20/418/0.254 та лист ТОВ «Сонек», що додається до листа Департаменту, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Рішення щодо присвоєння поштової адреси Балашівському кар’єру

Товариства з обмеженою відповідальністю «Сонек» відтермінувати до врегулювання підприємством земельних питань та надання підтверджуючих документів у відповідності до вимог чинного законодавства.

2.Доручити начальнику відділу загально-організаційної, інформаційної роботи, документообігу та соціальних питань Бурлак Р.Ю. направити дане рішення до Департаменту інфраструктури та промисловості Кіровоградської ОДА через систему електронного документообігу та  в паперовому вигляді в терміни визначені чинним законодавством.

3.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Секретар виконавчого комітету,

секретар Катеринівської сільської ради                                                Т.І.Забродська