Катеринівська сільська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Рішення № 971-30/2020 від 21 лютого 2020 року " Про   надання   дозволу   на    виготовлення проекту   землеустрою   щодо    відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Обрій»"

Дата: 12.03.2020 15:42
Кількість переглядів: 195

 

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

 РІШЕННЯ

«21» лютого  2020 року                                                                 №971-30/2020

                                                       с. Катеринівка

 

 

Про   надання   дозволу   на    виготовлення

проекту   землеустрою   щодо    відведення

земельної ділянки у постійне користування

КП «Обрій»

 

        Керуючись п. 34, ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.. 12,91,116,125,126, Земельного Кодексу України ст.. 19,20,50 Закону України «Про землеустрій» розглянувши заяву КП «Обрій»,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

        1. Надати дозвіл КП «Обрій» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.7000 га., у постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пару та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (код КВЦПЗ 11.04) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності, за адресою: с. Катеринівка, Кропивницький район, Кіровоградська область.

         2. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами  вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його  затверджені.

       3. Контроль за виконанням данного рішення  покласти на постійну комісію з питань аграрної  політики, земельних  відносин та охорони  навколишнього  середовища.

 

 

Секретарсільської ради                                                 Т. ЗАБРОДСЬКА

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень