Рішення № 923-30/2020 від 21 лютого 2020 року " Про надання  дозволу  на  виготовлення проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної  ділянки у   власність   для   ведення особистого селянського господарства за   адресою : Кіровоградська облас

Дата: 12.03.2020 14:05

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» лютого  2020 року                                                            №923-30/2020

Про надання  дозволу  на  виготовлення проекту

землеустрою  щодо   відведення  земельної  ділянки

у   власність   для   ведення особистого селянського

господарства за   адресою : Кіровоградська область,

Кропивницький район, Катеринівська сільська рада

гр. Бабіку Антону Васильовичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Бабіка Антона Васильовича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Бабіку Антону Васильовичу  орієнтовною площею – до  2,0000 га., для ведення особистого селянського господарства, (код КВЦПЗ – 01.03), за рахунок сформованої земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, загальною площею 17,3238  га., (кадастровий номер 3522581800:02:000:1376),(код КВЦПЗ – 16.00), за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, Катеринівська сільська рада, за межами населеного пункту.

2. У разі якщо площа земельних ділянок визначена за результатами геодезичних робіт буде відрізнятись від площі в даному рішенні, то остаточний розмір земельної ділянки буде уточнено при затвердженні проекту землеустрою.

Секретар сільської ради                                                  Т. ЗАБРОДСЬКА