Рішення № 852-30/2020 від 21 лютого 2020 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою   щодо відведення земельної   ділянки у   власність   для   будівництва  і  обслуговування житлового   будинку,   господарських   будівель   і

Дата: 11.03.2020 12:02

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» лютого  2020 року                                                                 №852-30/2020

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою   щодо відведення земельної   ділянки

у   власність   для   будівництва  і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських   будівель   і

споруд (  присадибна ділянка )   та    для    ведення

особистого селянського господарства, за адресою:

Кіровоградська   область,   Кропивницьий     район,

с. Олексіївка, вул. Ушакова, 63, гр. Дундуку Олександру

Анатолійовичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Дундука Олександра Анатолійовича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Дундуку Олександру Анатолійовичу   за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га., у тому числі по угіддях: 0,2500 га.,  малоповерхова забудова, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Олексіївка, вул.Ушакова, 63.

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Дундуку Олександру Анатолійовичу  за рахунок земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства  загальною площею 0,2400 га., у тому числі по угіддях: 0,2400 га.,  рілля, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Олексіївка, вул. Ушакова, 63.

3.  У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                     Т. ЗАБРОДСЬКА