Рішення № 849-30/2020 від 21 лютого 2020 року "  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки у   власність   для   будівництва  і  обслуговування житлового   будинку,   господарських   будівель   і

Дата: 11.03.2020 11:55

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» лютого  2020 року                                                           №849-30/2020

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки

у   власність   для   будівництва  і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських   будівель   і

споруд (  присадибна ділянка )   та    для    ведення

ососбистого селянського господарства, за адресою:

Кіровоградська   область ,  Кропивницьий     район,

с. Лісне, вул. Суворова, 3, гр. Власовій Катерині

Іванівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Власової Катерини Іванівни,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Власовій Катерині Іванівні   за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га., у тому числі по угіддях: 0,2500 га.,  малоповерхова забудова, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Лісне, вул. Суворова, 3.

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Власовій Катерині Іванівні   за рахунок земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства  загальною площею 0,1035 га., у тому числі по угіддях: 0,1035 га.,  рілля, за адресою: Кіровоградська область ,Кропивницький район, с. Лісне, вул. Суворова, 3.

3. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                                        Т. ЗАБРОДСЬКА