Рішення № 839-30/2020 від 21 лютого 2020 року " Про надання дозволу на   розроблення   технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в  натурі на місцевості ,  у    власність,  для   будівництва  та

Дата: 11.03.2020 09:16

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» лютого  2020 року                                                               №839-30/2020

Про надання дозволу на   розроблення   технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж  земельної ділянки в  натурі на

місцевості ,  у    власність,  для   будівництва  та

обслуговування житлового будинку господарських

будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою:

Кіровоградська  область,     Кропивницький  район,

с. Лісне, вул. Садова , 6,     гр.  Кулик Світлані

Іванівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву гр. Кулик Світлани Іванівни,

1. Надати   гр. Кулик Світлані Іванівні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га., , в тому числі по угіддям: 0,2500 га., землі одно – та двоповерхової житлової забудови, за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Лісне,  вул. Садова, 6.

2.  У разі виявлення при виготовленні технічної документації із землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при її затверджені.

Секретар сільської ради                                                                     Т. ЗАБРОДСЬКА