Рішення № 838-30/2020 від 21 лютого 2020 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки у спільну часткову власність  для   будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських   буд

Дата: 11.03.2020 09:15

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» лютого  2020 року                                                                 №838-30/2020

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки

у спільну часткову власність  для   будівництва  і

обслуговування житлового будинку, господарських

будівель   і   споруд (  присадибна ділянка ) та  для

ведення  ососбистого селянського господарства, за

адресою: Кіровоградська   область,  Кропивницьий

район ,  с. Володимирівка,    вул.    Перемоги,31,  гр.

Солошенко Раїсі Іванівні та Шевченко Тетяні

Володимирівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяви гр. Солошенко Раїси Іванівни та Шевченко Тетяни Володимирівни,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у спільну часткову  власність 12 частини гр. Солошенко Раїсі Іванівні та 12 частини гр. Шевченко Тетяні Володимирівні  за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га., у тому числі по угіддях: 0,2500 га.,  малоповерхова забудова, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Володимирівка, вул. Перемоги,31.

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у спільну часткову  власність 12 частини гр. Солошенко Раїсі Іванівні та 12 частини гр. Шевченко Тетяні Володимирівні  за рахунок земель сільськогосподарського призначення, для ведення особистого селянського господарства,  загальною площею 0,1600 га., у тому числі по угіддях: 0,1600 га.,  рілля, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с.Володимирівка, вул. Перемоги,31.

3. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                     Т. ЗАБРОДСЬКА