Рішення № 836-30/2020 від 21 лютого 2020 року " Про передачу індивідуально визначеного майна: напівпричіп-ємність (асенізаційна  машина) та косарка  роторна з Катеринівської  сільської ради в  КП «ОБРІЙ» в користування на праві господарського від

Дата: 11.03.2020 09:08

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» лютого  2020 року                                                          № 836-30/2020

Про передачу індивідуально визначеного майна:

напівпричіп-ємність (асенізаційна  машина) та

косарка  роторна з Катеринівської  сільської ради

в  КП «ОБРІЙ» в користування на праві господарського

відання

Відповідно до статей 43, 60  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст..136  Господарського  Кодексу України, з метою ефективного використання майна, що належить до спільної власності територіальної громади,

СІЛЬСЬКА  РАДА  ВИРІШИЛА:

1. Передати з  Катеринівської сільської ради  в комунальне підприємство «Обрій» індивідуально визначене майно, що належить до спільної власності територіальної громади, а саме: напівпричіп-ємність (асенізаційна машина) Meprozet модель  PN-50 ємкістю 5000 літрів, косарка роторна -178-1,65м. Вищевказане майно закріпити за КП «Обрій» в користування на праві господарського відання.

2. Рекомендувати секретарю сільської ради Забродській Т.І. укласти договір про передачу  майна в користування  на праві господарського відання напівпричіп-ємність (асенізаційна машина) Meprozet модель  PN-50 ємкістю 5000 літрів та  косарка роторна -178-1,65м з директором КП «Обрій» Вітряченко І.О.

3. Директору комунального підприємства  «Обрій» ( Вітряченко І.О.):

3.1.Здійснювати заходи щодо ефективного використання та збереження переданого майна в користування на праві господарського відання.

3.2.Забезпечити ведення бухгалтерського обліку переданого  майна в установленому порядку.

4. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на постійні  комісії сільської ради: з питань  планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва( голова комісії Кучеренко К.І.), з питань промисловості, будівництва та транспорту ( голова комісії Макєєв В.Г.).

Секретар  сільської ради                                                                         Т.ЗАБРОДСЬКА