Дата: 11.03.2020 09:01

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» лютого  2020 року                                                             №834-30/2020

с.Катеринівка

Про внесення змін та затвердження в новій

редакції    структури  та штатного розпису

виконавчого апарату Катеринівської сільської

ради та її виконавчих органів на 2020 рік

Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 26 та статті 54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»,

СІЛЬСЬКА  РАДА ВИРІШИЛА:

1.Затвердити структуру та штатний розпис апарату Катеринівської сільської ради та її виконавчих органів на 2020 рік в новій редакції ( додаток 1,2).

2.Дана структура і штатна чисельність апарату Катеринівської сільської ради об’єднаної територіальної громади та її виконавчих органів при необхідності може змінюватися сільською радою за поданням сільського голови.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію з питань  планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва.

Секретар сільської ради                                              Т.ЗАБРОДСЬКА