Порядок денний виконкому (засідання № 1) 30 січня 2020 року

Дата: 20.02.2020 06:55

Першого  засідання виконавчого комітету  Катеринівської  сільської ради

с. Катеринівка                                                                                     «30» січня   2020 року

Вступне слово секретаря виконачого комітету Катеринівської сільської ради Забродської Тетяни Іванівни.

1.Про затвердження переліку об’єктів та види безоплатних адміністративних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та для засуджених до покарання у вигляді громадських робіт на території Катеринівської  сільської ради на 2020  рік.

комітету  Забродської Т.І.

2. Про визначення переліку об'єктів та видів суспільно -корисних робіт для порушників  на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді оплачуваних  суспільно корисних робіт на території  Катеринівської

об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

комітету  Забродської Т.І.

3. Про обговорення звіту  округів за 2019 рік.

Інформація в.о.старости  Євенко С.С.

в.о. старости Стогнєєвої Л.А., начальника

загального відділу Бурлак Р.Ю.

4. Про обговорення звіту   директора КП «Обрій»  за 2019 рік.

Інформація директора КП «Обрій»

Вітряченка І.О.

5. Про обговорення звіту начальника відділу ОКСТОКСП  за 2019 рік.

Інформація начальника відділу освіти,

культури Циби Я.С.

6. Про затвердження номенклатури  справ сільської ради на 2020 рік.

комітету  Забродської Т.І.

7. Про постановку на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування Волкова А.А.

комітету  Забродської Т.І.

8. Про обговорення та затвердження вартості надання послуг асенізаційної  установки.

Інформація директора КП «Обрій»

Вітряченка І.О.

9. Про результати проведеного обстеження зелених насаджень (дикорослої парослі ) та  надання ПП «ЛІСНЕ» дозволу на її  видалення.

Інформація голови комісії з обстеження

зелених насаджень Стогнєєва Л.А.

10. Про результати проведеного обстеження зелених насаджень (дикорослої парослі ) та надання ТОВ «Екосем» дозволу на її  видалення.

Інформація голови комісії з обстеження

зелених насаджень Стогнєєва Л.А.

11. Про присвоєння поштової адреси частині об’єкту нерухомого майна «Комплекс будівель».

комітету  Забродської Т.І.

12. Про присвоєння поштової адреси частині об’єкту нерухомого майна «Комплекс будівель».