Рішення № 68-13/2019 від 26 грудня 2019 року "Про обмеження та заборону реалізації Тютюнових виробів,слабоалкогольних та алкогольних напоїв на території Катеринівської сільської ради в нічний час"

Дата: 19.02.2020 09:56

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 26 грудня    2019 року                                                              №68-13/19

с. Катеринівка

Про обмеження та заборону реалізації

Тютюнових виробів,слабоалкогольних

та алкогольних напоїв на території

Катеринівської сільської ради в нічний час

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 22.03.2018 року № 2376-УІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, кон’ячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», з метою формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива серед населення, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.  Заборонити продаж тютюнових виробів, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) та вин  на території Катеринівської сільської  ради у стаціонарних об’єктах торгівлі та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, в період з 21.00 години вечора до 07.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

2. Заборонити закладам ресторанного господарства (кафе, бари, ресторани) продаж тютюнових виробів, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) та вин  у тарі виробника та на винос на території Катеринівської сільської  ради.

3.Дія цього рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання на території Катеринівської сільської ради незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами  отриману згідно з вимогами законодавства.

4.  Суб’єктам господарювання Катеринівської сільської ради рекомендувати інформувати покупців про прийняте виконавчим комітетом Катеринівської сільської ради рішення щодо заборони реалізації тютюнових виробів, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та  вин на території Катеринівської сільської ради у період з 21.00 години вечора до 07.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

5. З метою забезпечення громадського порядку на території Катеринівської сільської ради, особливо у нічний час доби:

-    посилити роботу з виявлення нелегальних місць продажу алкогольних напоїв, самогоноваріння та притягнення винних осіб до відповідальності;

-    активізувати роботу щодо притягнення до відповідальності осіб за вживання пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв у громадських місцях: парках, автобусних зупинках, дитячих, спортивних майданчиках тощо.

6. Апарату виконавчого комітету Катеринівської сільської ради доручити довести до відома вимоги цього рішення до відома всіх суб’єктів підприємницької діяльності на території Катеринівської сільської ради.

7. Дане рішення оприлюднити на веб - сторінці Катеринівської сільської ради (Бурлак Р.Ю.).

8. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Секретар виконавчого комітету,

секретар Катеринівської сільської ради                              Т.І.Забродська