Рішення № 64-13/2019 від 26 грудня 2019 року "Про план заходів по підготовці до святкування Новорічних свят у закладах культури на території Катеринівської сільської ради"

Дата: 19.02.2020 09:49

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 26 грудня   2019 року                                                               № 64-13/19

с. Катеринівка

Про план заходів по підготовці

до святкування Новорічних свят

у закладах культури на території

Катеринівської сільської ради

Керуючись  ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини та праці Циби Я.С. щодо плану заходів по підготовці до святкування Новорічних свят у закладах культури на території сільської ради, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини та праці Циби Я.С. прийняти до відома.

2. Провести заходи з нагоди  святкування Новорічного свята в закладах культури згідно графіка (додається)

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини та праці Цибу Я.С.

Секретар виконавчого комітету,

секретар сільської ради                                                           Т.І.Забродська

Графік

проведення заходів з нагоди святкування