Рішення № 63-13/2019 від 26 грудня 2019 року "Про стан військово-облікової роботи на території сільської ради за 2019 рік. Затвердження Перспективного плану роботи з військового обліку на 2020 рік"

Дата: 19.02.2020 09:47

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 26 грудня   2019 року                                                               №63-13/19

с. Катеринівка

Про стан військово-облікової роботи

на території сільської ради за 2019 рік.

Затвердження Перспективного плану роботи

з військового обліку на 2020 рік

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», заслухавши інформацію відповідального за військовий облік при виконкомі сільської ради Бурлак Р.Ю. виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Прийняти доповідь відповідального за ведення військового обліку в

Катеринівській сільській раді  Бурлак Р.Ю. без зауважень та доповнень, як таку що відображає реальний стан військово-облікової роботи на території Катеринівської сільської ради у 2019 році, рекомендувати і  на далі підтримувати належний стан ведення облікових справ військовозобов’язаних та призовників.

1. Затвердити Перспективний план роботи з військового обліку на 2020

рік.

1. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Секретар виконавчого комітету,

секретар сільської ради                                                          Т.І. Забродська