Порядок денний виконкому (засідання № 13) 26 грудня 2019 року

Дата: 19.02.2020 09:45

засідання виконавчого комітету  Катеринівської  сільської ради

с. Катеринівка                                                  «26» грудня    2019 року

Вступне слово секретаря виконачого комітету Катеринівської сільської ради Забродської Тетяни Іванівни.

1. Про стан військово-облікової роботи на території сільської ради за 2019 рік. Затвердження Перспективного плану роботи з військового обліку на 2020 рік.

Інформація начальника загально -

організаційного   відділу  Бурлак Р.Ю.

2. Про план заходів по підготовці до святкування Новорічних свят

у закладах культури на території  Катеринівської сільської ради.

Інформація начальника відділу освіти,

культури Циби Я.С.

3. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Катеринівської  сільської ради на 2020 рік.

комітету Забродської Т.І.

4. Про організацію  харчування дітей у закладах освіти  Катеринівської сільської ради  у 2020 році.

Інформація начальника відділу освіти,

культури Циби Я.С.

5. Про зміну порядкового номера і присвоєння  поштової адреси.

комітету Забродської Т.І.

6. Про обмеження та заборону реалізації тютюнових виробів,  слабоалкогольних та алкогольних напоїв  на території Катеринівської сільської ради  в нічний час.

комітету Забродської Т.І.

7.Про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях та інших громадських місцях у вечірній та нічний час на території Катеринівської  сільської ради.