Рішення № 59-12/2019 від 28 листопада 2019 року "Про позбавлення права виконувати обов’язки опікуна гр. Меліки Л.В. над гр. Говзан О.В., який визнаний в судовому порядку недієздатним"

Дата: 19.02.2020 09:41

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 28 листопада 2019 року                                                               №59-12/19

с. Катеринівка

Про позбавлення права виконувати обов’язки опікуна

гр. Меліки Л.В. над гр. Говзан О.В., який визнаний в

судовому порядку недієздатним

Керуючись ч.1 ст.60 Цивільного Кодексу України, заслухавши інформацію в.о. старости Володимирівського старостинського округу Євенка С.С. щодо неналежного виконання обов’язків опікуна гр. Меліки Л.В. над недієздатним гр. Говзаном О.В., врахувавши подібну інформацію депутата виборчого округу № 1 Ніколаєнко С.І., виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію  в.о. старости Володимирівського старостинського округу

Євенка С.С. взяти до відома.

1. Доручити юристу сільської ради Тупало Н.М. та в.о. старости

Володимирівського старостинського округу Євенку С.С. вирішувати питання щодо позбавлення права виконувати обов’язки опікуна Меліки Л.В. над недієздатним Говзаном О.В. в судовому порядку.

1. По закінченню виконання вищезазначених робіт в.о. старости

Володимирівського старостинського округу Євенку С.С. та юристу сільської ради Тупало Н.М. прозвітувати перед виконкомом сільської ради та опікунською радою в установлені законом терміни.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника

відділу загально-організаційної, інформаційної роботи,                                         документообігу  та соціальних питань, голову опікунської ради Бурлак Р.Ю.

Секретар виконавчого комітету,

секретар сільської ради                                                           Т.І.Забродська