Рішення № 828 - 29/2020 від 24 січня 2020 року "Про надання дозволу на   розроблення   технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в  натурі на місцевості ,  у    власність,  для   будівництва  та

Дата: 18.02.2020 09:48

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДВ’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«24» січня  2020 року                                                                  №828-29/2020

Про надання дозволу на   розроблення   технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж  земельної ділянки в  натурі на

місцевості ,  у    власність,  для   будівництва  та

обслуговування житлового будинку господарських

будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою:

Кіровоградська  область     Кропивницький  район

с. Лісне , вул. Суворова , 3, гр. Власовій Катерині

Іванівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій», , розглянувши заяву гр. Власової Катерини Іванівни,

1. Надати   гр. Власовій Катерині Іванівні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2400 га., , в тому числі по угіддям: 0,2400 га., землі одно – та двоповерхової житлової забудови, за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область Кропивницький район с. Лісне,  вул. Суворова, 3.

2.У разі виявлення при виготовленні технічної документації із землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при її затверджені.

Секретар сільської ради                                                                 Т. ЗАБРОДСЬКА