Рішення № 827 - 29/2020 від 24 січня 2020 року "Про створення рейдових бригад щодо протидії незаконним порубкам лісів, полезахисних лісових смуг   на території Катеринівської сільської ради"

Дата: 18.02.2020 09:47

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«24» січня  2020 року                                                             №827-29/2020

Про створення рейдових бригад

щодо протидії незаконним порубкам

лісів, полезахисних лісових смуг   на

території Катеринівської сільської ради

На виконання розпорядження голови Кіровоградської облдержадміністрації від 18 грудня 2019 року № 1226-р «Про затвердження Комплексного плану спільних заходів щодо забезпечення охорони лісових насаджень та полезахисних лісових смуг на території області від незаконних порубок та пошкодження шляхом підпалу» та доручення голови облдержадміністрації від 16 грудня 2019 року № 01-26148.1., відповідно ст.. 12, Земельного кодексу України, 19,48 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

1. Створити  на території Катеринівської сільської ралди рейдову бригаду для проведення спільних рейдів щодо протидії незаконним порубкам лісів, полезахисних лісових смуг, затримання та притягнення до відповідальності осіб, які порушили природоохоронне законодавство, додаток,1.

2. Провести роз’яснювальну роботу серед населення, шляхом розміщення оголошень та через засоби масової інформації про адміністративну та кримінальну відповідальність за незаконну порубку лісу, полезахисних лісових смуг та інші лісопорушення, що негативно впливають на навколишнє середовище.

3. Затвердити план-графік для проведення спільних рейдів щодо протидії незаконним порубкам лісів, полезахисних лісових смуг, затримання та притягнення до відповідальності осіб, які порушили природоохоронне законодавство, додаток,2.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                             Т. ЗАБРОДСЬКА