Дата: 18.02.2020 09:47

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«24» січня  2020 року                                                                 №826-29/2020

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

у   власність для будівництва і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських будівель і

споруд     ( присадибна   ділянка )  за    адресою :

Кіровоградська область, Кропивницький  район,

с. Лісне  , вул. Шевченка, 14  гр. Мороз Лідії

Іванівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши заяву гр. Мороз Лідії Іванівни,

1. Затвердити  гр. Мороз Лідії Іванівні   технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею – 0,2500 га., з них по угіддям: 0,2500 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  землі одно – та двоповерхової житлової забудови (код КВЦПЗ-В. 02.01.) кадастровий номер 3522580600:52:000:0003 із земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Лісне, вул. Шевченка, 14.

2. Передати у власність гр. Мороз Лідії Іванівні земельну ділянку загальною площею – 0,2500 га., з них по угіддям: 0,2500 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  землі одно – та двоповерхової житлової забудови (код КВЦПЗ-В. 02.01.) кадастровий номер 3522580600:52:000:0003 із земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область , Кропивницький район, с. Лісне, вул. Шевченка , 14.

Секретар сільської ради                                                              Т. ЗАБРОДСЬКА