Дата: 18.02.2020 09:26

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДВ’ЯТА   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«24» січня  2020 року                                                                   №817-29/2020

Про звернення до Кіровоградської ОДА щодо

припинення проведення земельних   торгів

шляхомпродажу  права  оренди   земельної

ділянки для рибогосподарських потреб

Відповідно ст.. 12, 122, 124, 134 Земельного кодексу України, 19,46,48 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

1. Направити клопотання до Кіровоградської обласної державної адміністрації з проханням припинити проведення земельних торгів шляхом продажу права оренди земельної ділянки загальною площею 14,5466 га., кадастровий номер 3522581800:02:000:9122  для рибогосподарських потреб, що знаходиться на території Володимирівського старостинського округу Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області в зв'язку із розробленням технічної документації щодо встановлення та зміни меж с. Володимирівка в якій буде передбачено введення в межі населеного пункту даної земельної ділянки з подальшим її використанням для суспільних потреб.

2. В разі позитивного вирішення даного питання Катеринівській сільській раді надати згоду на повернення коштів Кіроворадській ОДА витрачених на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки та інших документів виготовлення яких пов'язанез проведенням земельних торгів шляхом продажу права оренди земельної ділянки загальною площею 14,5466 га., кадастровий номер 3522581800:02:000:9122  для рибогосподарських потреб, що знаходиться на території Володимирівського старостинського округу Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської в повному обсязі.

Секретар сільської ради                                                                Т. ЗАБРОДСЬКА