Рішення № 808-29/2020 від 24 січня 2020 року "Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту КП «ОБРІЙ» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області"

Дата: 18.02.2020 08:17

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО   РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА   СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«24 »  січня  2020 року                                                                   №808-29/2020

с. Катеринівка

Про внесення змін та затвердження в новій редакції

Статуту КП «ОБРІЙ» Катеринівської сільської

ради Кропивницького району Кіровоградської області

Відповідно до статті 90 Цивільного кодексу України, статей 16-17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», керуючись статтями 17, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1.Затвердити Статут комунального підприємства «ОБРІЙ» Катеринівської сільської ради  Кропивницького району Кіровоградської області у новій редакції ( додається).

2.Директору комунального   підприємства «ОБРІЙ» Вітряченку І.О. здійснити заходи щодо реєстрації Статуту КП «Обрій» Катеринівської сільської ради Кропивницького району  Кіровоградської області у новій редакції.

3.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Секретар сільської ради                                                                  Т.ЗАБРОДСЬКА