Рішення № 807-29/2020 від 24 січня 2020 року "Про звіт директора комунального підприємства  «Обрій» Катеринівської  сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області"

Дата: 18.02.2020 08:16

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 24 » січня  2020 року                                                            № 807-29/2020

Про звіт директора комунального підприємства

«Обрій» Катеринівської  сільської ради

Кропивницького району Кіровоградської області

Керуючись ст. ст. 17, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши звіт директора КП« Обрій» Катеринівської сільської ради  Кропивницького району Кіровоградської  області Вітряченка І.О.

СІЛЬСЬКА  РАДА ВИРІШИЛА :

1. Звіт директора комунального підприємства «Обрій» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської  області Вітряченка І.О. взяти до відома( Додається).
  2. Керівнику комунального підприємства «Обрій» Катеринівської сільської ради забезпечити реалізацію вимог чинного законодавства в галузі житло комунального господарства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету , фінансів та підтримання підприємництва.

Секретар сільської ради                                       Т.ЗАБРОДСЬКА