Дата: 04.02.2020 13:37

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«20» грудня   2019  року                                                  №804-28/2019

с.Катеринівка

Про розгляд та обговорення  Положення про

порядок надання земельних ділянок

громадянам для ведення особистого

селянського господарства на території

Катеринівської сільської ради ОТГ

На підставі ст.ст. 13, 14, 142-144 Конституції України, ст.ст. 12, 116, 122-124 Земельного кодексу України, керуючись ст.ст.25, 26, 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

СІЛЬСЬКА  РАДА В И Р І Ш И Л А :

1.Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства на території   Катеринівської сільської ради  ОТГ направити на доопрацювання землевпоряднику сільської ради.

2. Депутатам сільської ради у разі  виникнення пропозицій , доповнень та зауважень до даного Положення  направити  належні  до апарату управління сільської ради.

Секретар сільської ради                                                Т.ЗАБРОДСЬКА