Рішення № 803 - 28/2019 від 20 грудня 2019 року " Про надання дозволу на   розроблення   технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в  натурі на місцевості   у    власність,  для   будівництва  та

Дата: 04.02.2020 13:36

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«20» грудня  2019 року                                                             №803-28/2019

Про надання дозволу на   розроблення   технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж  земельної ділянки в  натурі на

місцевості   у    власність,  для   будівництва  та

обслуговування житлового будинку господарських

будівель і споруд  (присадибна ділянка) за адресою:

Кіровоградська  область ,    Кропивницький  район,

с. Лісне , вул. Садова, 12 , гр.Фітковському Миколі

Васильовичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву гр. Фітковського Миколи Васильовича,

1. Надати   гр. Фітковському Миколі Васильовичу  дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га., , в тому числі по угіддям: 0,2500 га., землі одно – та двоповерхової житлової забудови, за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район ,с. Лісне,  вул. Садова, 12.

2.  У разі виявлення при виготовленні технічної документації із землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при її затверджені.

Секретар сільської ради                                                        Т. ЗАБРОДСЬКА