Рішення № 799 - 28/2019 від 20 грудня 2019 року " Про наданнядозволу на виготовлення проекту землеустрою   щодо  відведення земельної  ділянки у   власність   для   будівництва і  обслуговування житлового  будинку,   господарських будівель   і сп

Дата: 04.02.2020 13:32

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«20» грудня  2019 року                                                                № 799-282019

Про наданнядозволу на виготовлення проекту

землеустрою   щодо  відведення земельної  ділянки

у   власність   для   будівництва і  обслуговування

житлового  будинку,   господарських будівель   і

споруд (  присадибна  ділянка )   та    для    ведення

ососбистого  селянськогого  сподарства за адресою:

Кіровоградська   область,   Кропивницьий     район,

с. Катеринівка,   вул. Яблунева 24 а  гр.Васильєву

Віктору  Григоровичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції   України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву  гр . Васильєва   Віктора Григоровича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної   власності у власність гр. Васильєву   Віктору Григоровичу  за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування  житлового   будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га., у тому числі по угіддях: 0,2500 га.,  малоповерхова забудова, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Катеринівка, вул. Яблунева, 24а.

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр.Васильєву  Віктору Григоровичу   за рахунок земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства  загальною площею 0,3000 га., у тому числі по угіддях: 0,3000 га.,  рілля, за адресою:Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Катеринівка, вул.Яблунева, 24 а.

3. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його  затверджені.

4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього  середовища.

Секретарсільської ради                                                              Т. ЗАБРОДСЬКА