Рішення № 798 - 28/2019 від 20 грудня 2019 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою   щодо відведення земельної ділянки у   власність   для   будівництва і  обслуговування житлового будинку,   господарських будівель   і спор

Дата: 04.02.2020 13:31

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«20» грудня  2019 року                                                              № 798-282019

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою   щодо відведення земельної ділянки

у   власність   для   будівництва і  обслуговування

житлового будинку,   господарських будівель   і

споруд (  присадибна ділянка )   та    для    ведення

ососбистого селянського господарства за адресою:

Кіровоградська   область,   Кропивницьий     район,

с. Катеринівка,   вул. Яблунева,   12 гр. Гавриловій

Любові   Павлівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції  України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши заяву  гр . Гаврилової Любови Павлівни,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Гавриловій Любові Павлівні за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га., у тому числі по угіддях: 0,2500 га.,  малоповерхова забудова, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Катеринівка ,вул. Яблунева,12.

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр.Гавриловій Любові Павлівні  за рахунок земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства  загальною площею 0,4000 га., у тому числі по угіддях: 0,4000 га.,  рілля, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Катеринівка, вул.Яблунева, 12.

3. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами  вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретарсільської ради                                                    Т. ЗАБРОДСЬКА