Рішення № 794 - 28/2019 від 20 грудня 2019 року "  Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою  щодо    відведення  земельної ділянки у   власність   для   ведення особистого селянського  господарства за адресою: Катеринівська   сільс

Дата: 04.02.2020 13:27

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«20» грудня  2019 року                                                           №794-28/2019

Про надання дозволу на  виготовлення проекту

землеустрою  щодо    відведення  земельної ділянки

у   власність   для   ведення особистого селянського

господарства за адресою: Катеринівська   сільська

рада , Кіровоградська область, Кропивницьий   район

гр. Шпаковській Ніні Макарівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118,121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Шпаковської Ніни Макарівни,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шпаковській Ніні Макарівні загальною площею – 0,5000 га, у тому числі по угіддях: 0,5000 га., рілля, для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ 01.03) , за рахунок земель сільськогосподарського призначення що перебувають у комунальній власності Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, на земельній ділянці загальною площею – 14,464 га (кадастровий номер 3522581800:02:000:2802).

2.  У разі виявлення при виготовленні проекту  землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                           Т. ЗАБРОДСЬКА