Дата: 04.02.2020 13:26

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«20» грудня  2019 року                                                                №793-28/2019

Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації   по   нормативній     грошовій   оцінці

земель населеного пункту с.Осикувате на території

Катеринівської   сільської     ради Кропивницького

району Кіровоградської області

Відповідно ст.. 12, 122 п.1  Земельного кодексу України, 19,25,38 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

1. Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації по нормативній грошовій оцінці земель населеного пункту с. Осикувате (площа – 115,0503га, населення 140 осіб) на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

2. Замовити виготовлення технічної документації по нормативній грошовій оцінці земель населеного пункту с. Осикувате (площа -115,0503га, населення 140 осіб) на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

3. Доручити секретарю сільської ради Забродській Т.І. укласти договір на виготовлення технічної документації по нормативній грошовій оцінці земель населеного пункту с. Осикувате (площа – 115,0503га, населення 140 осіб)  на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                   Т. ЗАБРОДСЬКА