Дата: 04.02.2020 13:19

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«20» грудня  2019 року                                                              №787-28/2019

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

у   власність для будівництва і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських будівель і

споруд     ( присадибна   ділянка )  за    адресою :

Кіровоградська область, Кропивницький  район,

с. Олексіївка , вул. Горького, 7а  гр. Ракущинець

Василю Івановичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши заяву гр. Ракущинець Василя Івановича,

1. Затвердити  гр. Ракущинець Василю Івановичу   технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею – 0,2500 га., з них по угіддям: 0,2500 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  землі одно – та двоповерхової житлової забудови (код КВЦПЗ-В. 02.01.) кадастровий номер 3522580600:51:000:0231 із земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Олексіївка, вул. Горького , 7а.

2. Передати у власність гр. Ракущинець Василю Івановичу земельну ділянку загальною площею – 0,2500 га., з них по угіддям: 0,2500 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  землі одно – та двоповерхової житлової забудови (код КВЦПЗ-В. 02.01.) кадастровий номер 3522580600:51:000:0231 із земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Олексіївка, вул. Горького , 7а.

Секретар сільської ради                                                          Т. ЗАБРОДСЬКА