Рішення № 776-28/2019 від 20 грудня 2019 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою   щодо відведення земельної ділянки у   власність   для   будівництва і  обслуговування житлового будинку,   господарських  будівель   і спору

Дата: 04.02.2020 12:46

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«20» грудня  2019 року                                                                  №776-28/2019

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою   щодо відведення земельної ділянки

у   власність   для   будівництва і  обслуговування

житлового будинку,   господарських  будівель   і

споруд (  присадибна ділянка )   та    для    ведення

ососбистого селянського господарства за адресою:

Кіровоградська   область,   Кропивницьий     район,

с. Лісне , вул. Шевченка,16 гр.  Багнюку Теодозію

Степановичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120,121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши заяву гр. Багнюка Теодозія Степановича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Багнюку Теодозію Степановичу за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га., у тому числі по угіддях: 0,2500 га.,  малоповерхова забудова, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с.Лісне, вул. Шевченка, 16.

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр.Багнюку Теодозію Степановичу  за рахунок земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства  загальною площею 0,2100 га., у тому числі по угіддях: 0,2100 га.,  рілля, за адресою:Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Лісне, вул. Шевченка, 16.

3.  У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретарсільської ради                                                                      Т. ЗАБРОДСЬКА